nestandartiniai gaminiai  
LT EN RU

   

 

 
 
 
Straipsniai » Didėlio formato spaudos privalumai
 

1. Efektyvus ir spalvingas reklaminis tentas -  tai geriausias būdas supažindinti potencialius klientus su Jūsų įmone/preke, naują akciją. Tai palaikys Jūsų įmonės “vardą” ir suteiks daugiau galimybių įmonės augimui ir plėtrai.
 
2. Universalumas. Plačiaformatę spaudą galima pritaikyti bet kur. Galima atspausdinti plakatą, dekoruoti parduotuvės vitriną, automobilį, pritaikyti iškabos gamyboje ar fasado apipavidalinime, pakabinti reklamini tentą.
 
3. Ekonomiškumas. Plačiaformatė spauda tai daug investicijų nereikalaujanti reklamą. Reklaminiai tentai greitai pasiekia reikiama auditoriją. Investicijos į didelio formato spaudos reklamą greitai atsiperka.
 
4. Naujų technologijų dėka reklaminių tentų spauda tapo atspari lauko sąlygų poveikiui, o tai reiškia, kad Jūsų reklama gali kabėti ilgai ir nepraras savo spalvų.
 
Plačiaformatėje spaudoje naudojamos įvairios medžiagos, priklausomai nuo naudojimo srities tai gali būti:
1. Popierius. Ant popieriaus spausdinami plakatai, fototapetai ir t.t.
2. Tentinė medžiaga (tentas frontlit, backlit, mesh). Ši medžiaga naudojama lauko reklamoje, spauda ant tentinės medžiagos tarnauja ilgai nepriklausomai nuo saulės, lietaus ir kitų poveikių.
3. Plėvelė.  Spauda ant plėvelės galima naudoti praktiškai visuose įmonės/produkto reklamos atvejuose, tai ir automobilio dekoravimas, vitrinų apipavidalinimas, prezentacijų rengimas, parodų stendai ir t.t. Plėvelės pagalba galima išgauti labai ryškų ir gražų galutinį gaminį.