nestandartiniai gaminiai  
LT EN RU

   

 

 
 
 
Straipsniai » CNC frezavimas
 

 CNC frezavimas (kompiuterizuotas frezavimas ir graviravimas) - naudojamas įvairiuose pramonės šakose. Tokiose kaip metalo, medžio ir plastikų apdirbimas, akmens apdirbimas, taip pat frezavimas atliekamas reklamos gamyboje.

 
CNC frezavimo staklėmis galima frezuoti įvairią medieną (masyvą), taip pat frezuojame MDF, fanera, DSP ir kitas panašias medžiagas. Mūsų naudojamos staklės suteikia galimybę šias medžiagas frezuoti greitai, neprarandant pjūvio kokybės. Galime atlikti plokštuminį medienos pjovimą arba išfrezuoti erdvinį 3D gaminį. Siūlome ir medienos graviravimo paslaugas.
 
Frezavimo staklės greitai ir kokybiškai frezuoja tokius plastikus kaip organinis stiklas, PVC, PET, polistirolis,  polipropilenas ir kitas polimerines medžiagas.
 
Plastiko graviravimui naudojamas  specialus  plastikas skirtas graviravimui. Tai plastiko lapas supresuotas iš dviejų skirtingų  spalvų lakštų. Nuimant viršutinį  sluoksnį, gaunamas ryškus kontrastas  tarp dviejų sluoksnių, taip galima išgraviruoti labai gražų ir kokybišką gaminį , net jei gaminio dydis yra labai mažas. Pavyzdžiui net 1,5 mm simbolis gali būti kokybiškai  išgraviruotas, o teksta lengvai įskaitomas . Graviravimo paslaugą galime atlikti ir ant kitos (nespecializuotos) medžiagos.
Frezavimo staklėmis frezuojamos  įvairios  kompozitinės medžiagos pvz. Dibondas, Alucobondas ir  t.t. Taip pat atliekamas šių medžiagų frezavimas lenkimui.
Taip pat yra atliekama minkštų metalų graviravimas, frezavimas. Gali būti gaminamos formos.
CNC staklėmis galima išfrezuoti bet kokio sudėtingumo kreivalinijinį gaminį, gaminio sudėtingumas apribojamas tik konstruktoriaus sugebėjimais, CNC staklėmis galima išfrezuoti ir plokštinį 2D ir erdvinį 3D modelį.
 

www.frezex.lt