nestandartiniai gaminiai  
LT EN RU

   

 

 
 
 
Straipsniai
 

Reklaminis tentas yra puikus reklaminis būdas pasiekti kuo platesnį Jūsų pirkėjų tikslinį segmentą. Tačiau ir pakabintas į patį geriausią reklaminį plotą tentas gali veikti atvirkščiai ir tiesiog tuštinti Jūsų kišenę. Kaip ir minėjome reklaminis tentas pasiekia didelę pirkėjų auditoriją, tačiau trumpalaikis plačiaformatės spaudos reklamos poveikis (5-7 sekundės) reikalauja laikytis griežtų taisyklių kurias yra verta žinoti maketuojant Jūsų reklaminį tentą.

 

CNC frezavimas (kompiuterizuotas frezavimas ir graviravimas) - naudojamas įvairiuose pramonės šakose. Tokiose kaip metalo, medžio ir plastikų apdirbimas, akmens apdirbimas, taip pat frezavimas atliekamas reklamos gamyboje.

 

CNC frezavimo staklėmis galima frezuoti įvairią medieną (masyvą), taip pat frezuojame MDF, fanera, DSP ir kitas panašias medžiagas. Mūsų naudojamos staklės suteikia galimybę šias medžiagas frezuoti greitai, neprarandant pjūvio kokybės. Galime atlikti plokštuminį medienos pjovimą arba išfrezuoti erdvinį 3D gaminį. Siūlome ir medienos graviravimo paslaugas.

 

1. Efektyvus ir spalvingas reklaminis tentas -  tai geriausias būdas supažindinti potencialius klientus su Jūsų įmone/preke, naują akciją. Tai palaikys Jūsų įmonės “vardą” ir suteiks daugiau galimybių įmonės augimui ir plėtrai.